Onda – rewolucja w wyszczuplaniu

Posted on
Efekty zabiegów ONDA

Najnowszy sposób na cellulit i oporną tkankę tłuszczową. Całkowicie nieinwazyjne modelowanie sylwetki. Brak okresu rekonwalescencji!

Czy to możliwe? Okazuje się, że jak najbardziej!

O rewelacyjnej technologii Onda rozmawiam z doktor Anną Okruszko, która jako jedna z pierwszych testowała i zaoferowała swoim pacjentom ten niesamowity zabieg.

Małgorzata Maksjan: Co to jest Onda?

Dr n. med. Anna Okruszko: ONDA to najnowocześniejsza technologia bezinwazyjnego usuwania tłuszczu, celullitu i napinania skóry. Dzięki wykorzystaniu fal od długości 2,45 GHz (po raz pierwszy w estetyce) możliwe stało się selektywne działanie na tkanke tłuszczową pomijając skórę właściwą i naskórek.

Nieinwazyjna redukcja tkanki tłuszczowej – czy to możliwe?

Okazuje się , ze tak. Po wprowadzeniu do tkanki tłuszczowej energia 2,45 GHz powoduje stres metaboliczny, a co za tym idzie „wypacanie” kropelek tłuszczu z adipocytów (komórek tłuszczowych), a w dalszej części pękanie błon komórkowych i obumarcie komórki tłuszczowej. Uszkodzone komórki są fagocytowane )pochłaniane) przez komórki żerne organizmu (makrofagi), a następnie wydalane droga naczyń limfatycznych.

Na czym polega zabieg?

Urządzenie ONDA posiada dwie głowice. Jedna do działania głębokiego na tkankę tłuszczową, a druga przeznaczona jest do płytkiego działania ujędrniającego na skórę. Podczas zabiegu, w trakcie wprowadzania energii pacjent odczuwa ciepło. Dzięki jednoczesnemu chłodzeniu powierzchni skóry zabieg przeprowadzany jest w komforcie.

Jakich efektów po zabiegu możemy się spodziewać?

Zdjęcia mówią same za siebie. Po każdym zabiegu ubywa pacjentom kilka centymetrów w leczonym obszarze, a skóra ulega napięciu.

Efekty zabiegów ONDA

Efekty zabiegów ONDA

 

fot. ITP SA

Czy zabieg Onda jest dla każdego? Jakie są przeciwwskazania?

  • niewydolność lub zaburzenia pracy serca

  • implanty/rozruszniki serca

  • neoplazja

  • ciąża

  • choroby zakaźne

  • zaburzenia krzepnięcia krwi

  • zakrzepowe zapalenie żył, aktywne zapalenie błony śluzowej

  • uszkodzenie czynności wątroby i nerek

Jeden zabieg wystarczy, czy koniecznych jest ich kilka?

Po każdym zabiegu widoczna jest różnica w obwodzie i napięciu tkanki. Zazwyczaj w serii przeprowadzamy 4 zabiegi w odstępach co 2 tygodnie. Oczywiście całkowity plan zabiegowy ustalany jest indywidualnie.

Czy jako doświadczony specjalista z dużym doświadczeniem w wydobywaniu naturalnego piękna poleca Pani zabieg oparty na technologii Onda?

Zdecydowanie polecam i sama regularnie z niego korzystam.

 

dr n.med. Anna Okruszko
fot.EstMed

Dr n. med. Anna Okruszko, specjalista dermatolog. Założycielka Kliniki Medycyny Estetycznej i Przeciwstażeniowej EstMed. Jest międzynarodowym ekspertem i szkoleniowcem grupy Skin Tech Pharma. Zaangażowaniem i pasją dzieli się ze swoimi pacjentami od ponad 15 lat. Była jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim. Jest autorką wielu wypowiedzi eksperckich publikowanych w ogólnopolskich mediach. Absolwentka podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Przez 5 lat pracowała w Klinice Endokrynologii (specjalizacja z chorób wewnętrznych, doktorat), kolejnych 5 lat w Klinice Dermatologii (specjalizacja z dermatologii). Szkoliła się także w zagranicznych ośrodkach medycznych (Oslo, Rzym, Londyn, Monte Carlo, Paryż).

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.