Face&Body Winter Forum

Posted on

Zbliża się 3. edycja Face&Body Winter Forum.

Co przygotowano dla uczestników Kongresu Medycyny Estetycznej w Zakopanem?


Już w grudniu rozpocznie się trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce medycyny estetycznej. Organizatorzy Face&Body Winter Forum przygotowali dla uczestników bogatą ofertę naukową.

W zimowym klimacie

W dniach 9-11 grudnia 2022 roku odbył się drugi zimowy Kongres Face&Body Winter Forum w Zakopanem! Niebawem rozpocznie się kolejna edycja tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia naukowego. Kongres co roku wzbudza ogromne zainteresowanie. Uczestnicy cenią sobie wysoki poziom merytoryczny wydarzenia, jak również jego niesamowity klimat. Trzy dni Zimowego Kongresu będą niezwykle intensywne pod względem naukowym, jednak znajdzie się również czas na chwilę wytchnienia i relaksu.

Umiejętności specjalisty, życie pacjenta

Nadrzędne cele przyświecające organizatorom kongresu to rozwój umiejętności, ale także poprawa zewnętrznej atrakcyjności pacjenta. Każdego dnia specjaliści pracują nad zapewnieniem pacjentom wysokiej jakości życia, pozbawionego niedoskonałości, pojawiających się w różnej sferze. Poprawa wyglądu zewnętrznego pacjenta ma ogromne znaczenie dla jego zdrowia psychicznego. Pomoc specjalisty z zakresu medycyny estetycznej wielokrotnie pomaga pacjentom w odzyskaniu pewności siebie, radości życia, pozwalając także na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie oraz podjęcie aktywności, które wcześniej zdawały się przekraczać jego możliwości.

Kompleksowa tematyka

W bogatej ofercie tematycznej Kongresu znajdzie się problematyka szeroko rozumianych zabiegów na skórę, włosy czy konturowania twarzy i ciała, nie zabraknie dyskusji o zastosowaniu nowych technologii w terapii, aspektach prawnych działalności czy medycynie estetycznej w ginekologii.

Szczególna forma

Organizatorzy konferencji szczególny nacisk kładą na praktyczny wymiar nauki. Prócz licznych sesji wykładowych, uczestnicy wezmą udział w forach dyskusyjnych, panelach eksperckich oraz warsztatach.
Tegoroczne Face & Body Winter Forum odbędzie się w dniach 8-10 grudnia 2023 roku.

Do zobaczenia w Zakopanem!

Szczegółowy zakres tematyczny, a także program Zimowego Kongresu Medycyny Estetycznej można znaleźć na stronie: www.faceandbody.pl/

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.