Gdy Wampirzy Lifting nie działa

Posted on
Wampirzy Lifting
Czy wiecie, że potocznie nazywany Wampirzym Liftingiem zabieg Regeneris, został wykonany na całym świecie już ponad 20 milionów razy?
Jego działanie oraz – przede wszystkim – naturalne pochodzenie docenia coraz więcej osób. Rzeczywiście, Regeneris to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.

Kiedy Wampirzy Lifting nie działa?

To proste. Gdy nie jest oryginalny.

Oryginalny zestaw, po odpowiednim przygotowaniu to unikalny koktajl płytek krwi, naturalnych witamin, mikroelementów i hormonów. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu jest najlepiej przyswajalny przez organizm. Naukowcy i biotechnolodzy szwajcarskiego laboratorium RegenLab stworzyli i opatentowali zestaw, który nie tylko gwarantuje podanie pacjentowi żywych płytek krwi, ale zachowuje ich żywotność nawet do 7 dni.

Nie dajmy się zwieść opinii, że osocze można pozyskać do zwykłej probówki. Oczywiście, technicznie jest to wykonalne, ale:

– zwykłe probówki nie są sterylne

– zawierają jedynie substancje zapobiegające krzepnięciu krwi (służą do wykonywania badań laboratoryjnych)

– po tradycyjnym odwirowaniu w zwykłej probówce płytki krwi umierają

Po odwirowaniu krwi w zwykłej probówce otrzymamy więc osocze z martwymi płytkami. Kompletnie bezwartościowy produkt, który nie zaszkodzi, ale też nie da pożądanego rezultatu.

Decydując się na Wampirzy Lifting, czyli tak naprawdę całą serię nakłuć, warto zadbać o to, aby nasz dyskomfort związany z iniekcjami, nie pozostawił jedynie wspomnień w postaci drobnych siniaczków.

więcej o zabiegu: Jak wygląda Wampirzy Lifting

1 Comments

  1. Ania says:

    W takim razie skoro nie mozna krwi umiescic w zwyklej probowce w czym mozna ? na co mamy zwracac uwage aby nie byc nabitym w butelke i dostac bezwartosciowy produkt bez efektow koncowych jeszcze za to placac spora kase.

Leave a comment

Your email address will not be published.