Gdy Wampirzy Lifting nie działa

Wampirzy Lifting
Czy wiecie, że potocznie nazywany Wampirzym Liftingiem zabieg Regeneris, został wykonany na całym świecie już ponad 20 milionów razy?
Jego działanie oraz – przede wszystkim – naturalne pochodzenie docenia coraz więcej osób. Rzeczywiście, Regeneris to obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów regeneracyjnych.

Kiedy Wampirzy Lifting nie działa?

To proste. Gdy nie jest oryginalny.

Oryginalny zestaw, po odpowiednim przygotowaniu to unikalny koktajl płytek krwi, naturalnych witamin, mikroelementów i hormonów. Dzięki swojemu naturalnemu pochodzeniu jest najlepiej przyswajalny przez organizm. Naukowcy i biotechnolodzy szwajcarskiego laboratorium RegenLab stworzyli i opatentowali zestaw, który nie tylko gwarantuje podanie pacjentowi żywych płytek krwi, ale zachowuje ich żywotność nawet do 7 dni.

Nie dajmy się zwieść opinii, że osocze można pozyskać do zwykłej probówki. Oczywiście, technicznie jest to wykonalne, ale:

– zwykłe probówki nie są sterylne

– zawierają jedynie substancje zapobiegające krzepnięciu krwi (służą do wykonywania badań laboratoryjnych)

– po tradycyjnym odwirowaniu w zwykłej probówce płytki krwi umierają

Po odwirowaniu krwi w zwykłej probówce otrzymamy więc osocze z martwymi płytkami. Kompletnie bezwartościowy produkt, który nie zaszkodzi, ale też nie da pożądanego rezultatu.

Decydując się na Wampirzy Lifting, czyli tak naprawdę całą serię nakłuć, warto zadbać o to, aby nasz dyskomfort związany z iniekcjami, nie pozostawił jedynie wspomnień w postaci drobnych siniaczków.

więcej o zabiegu: Jak wygląda Wampirzy Lifting

1 KOMENTARZ

  1. W takim razie skoro nie mozna krwi umiescic w zwyklej probowce w czym mozna ? na co mamy zwracac uwage aby nie byc nabitym w butelke i dostac bezwartosciowy produkt bez efektow koncowych jeszcze za to placac spora kase.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here