Trendy w medycynie estetycznej

Posted on
mikro botoks
Korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej wcale nie musi oznaczać utraty naturalnych rysów twarzy, ani „sztucznego” wyglądu.
Lekarze są zgodni. Czasy mody na „nienaturalny”, często przesadzony wygląd, mamy już za sobą. Pacjenci zgłaszający się do gabinetów medycyny estetycznej coraz częściej stawiają na delikatne podkreślenie naturalnych walorów urody oraz na mało inwazyjne zabiegi.

Faworytem jest zabieg Regeneris, czyli osocze bogatopłytkowe, które w naturalny sposób pozwala poprawić stan skóry i wygładzić drobne zmarszczki. Preparat jest w pełni naturalny; głównym składnikiem jest nasze własne osocze.

Kwas hialuronowy również podaje się w taki sposób, aby nie zaburzyć naturalnych rysów twarzy. Choć zabiegów z jego użyciem jest wiele: od nawilżenia po zabiegi wolumetryczne, najbardziej popularne jest powiększanie ust. Nie należy zapominać, że podanie kwasu hialuronowego w usta wcale nie musi znaczyć ich powiększenia. Niewielka ilość kwasu hialuronowego może nawilżyć i delikatnie odświeżyć skórę ust.

Toksyna botulinowa, to także doskonały pogromca zmarszczek. Odpowiednio podana może pozbawić nas kompleksów wynikających z widocznych zmarszczek. Coraz częściej przy jej podawaniu stawia się na naturalny efekt. Tzw. „czoło na blachę” odchodzi do lamusa.

Jeżeli zależy Wam na naturalnym wyglądzie, warto szczerze porozmawiać ze specjalistą medycyny estetycznej i dokładnie wyjaśnić mu, o jaki efekt nam chodzi. Obecnie na rynku estetycznym dostępnych jest wiele preparatów, które z pewnością pozwolą na uzyskanie oczekiwanych rezultatów.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.