Zmień.to na lepsze !

Posted on

Człowiek w toku swojej egzystencji podlega stałemu rozwojowi. Posiada on nieograniczone możliwości samodoskonalenia się na każdym etapie swojego życia. Natomiast istotą rozwoju jest zmiana, która jest niczym innym jak nowym sposobem funkcjonowania jednostki w zakresie percepcji, emocji, relacji interpersonalnych itd. Można powiedzieć, iż to jedna z podstawowych zasad wszechświata.

Misją  Zmien.to jest zmiana otaczającej nas rzeczywistości poprzez zmianę nas samych. Zmianę, która uczyni nas lepszymi ludźmi, potrafiącymi cieszyć się życiem i posiadającymi umiejętność przekazywania tej pozytywnej energii innym.

Filozofia Zmień.to skupia się nie tylko na dietetyce i psychologii w szerokim tych słów znaczeniu, ale również na innych dziedzinach wpływających na to, jak ludzie postrzegają samych siebie, a co za tym idzie, rzeczywistość wokół nich. Dlatego do współpracy przy Zmień.to zapraszanych jest coraz więcej specjalistów z różnych dziedzin.

Zmień.to skierowane jest do wszystkich osób chcących dokonać zmian w swoim życiu. Wiek nie ma znaczenia. Bo zawsze jest dobry czas na zmianę.

https://youtu.be/bHpbS6rim6M

Zmień.to, aby żyło się lepiej.

„BĄDŹ ZMIANĄ, KTÓRĄ CHCESZ UJRZEĆ W ŚWIECIE”

Mahatma Gandhi

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.