Zabieg zmniejszający widoczność porów

Posted on
hydrobrazja,aquapure
Coraz częściej pacjentki gabinetów medycyny estetycznej pytają o zabieg który sprawi, że ich pory staną się niewidoczne. W modzie jest gładka, wręcz idealna skóra przypominająca swym wyglądem porcelanową lalkę. Cery idealnej nie ma (a przynajmniej zdarza się bardzo rzadko). Są za to zabiegi, które mogą naszą skórę do ideału przybliżyć 😉

Odpowiednio dbając o skórę możemy obkurczyć ujścia gruczołów łojowych i zredukować widoczność porów. Kluczem jest oczyszczanie i zachowanie równowagi nawilżenia skóry.

Najpopularniejsze są słynące ze skuteczności działania peelingi chemiczne, ale niestety są one zarezerwowane na jesień i zimę. Niestety: skóry tłuste, łojotokowe i te z dużą ilością zaskórników potrzebują dokładnego oczyszczania przez cały rok. Dużą grupę stanowią też pacjenci których skóra jest zbyt wrażliwa na intensywne zabiegi złuszczające. Wówczas należy poszukać łagodnego, ale skutecznego rozwiązania. Tak powstał Aquapure.

Na czym polega zabieg AQUAPURE ?

Jest to zabieg, który powoli staje się przebojem letniego oczyszczania skóry.

Pierwszym etapem jest próżniowa hydrobrazja, która doskonale odblokowuje pory usuwając nadmiar sebum i zanieczyszczenia. Zabieg jest bezbolesny, odczuwane jest jedynie delikatne zasysanie skóry. Kolejnym etapem jest zastosowanie specjalnego preparatu o działaniu przywracającym równowagę skórze.

Zabieg aquapure to oczyszczanie skóry przy jednoczesnym nawilżaniu, co pozwala na zapobiegnięcie reakcji obronnej skóry na przesuszenie w postaci nadmiernego wydzielania sebum.

Podczas zabiegu w skórę wnikają (elektropolacja) substancje nawilżające i przeciwzapalne, oraz antyoksydanty.

Kolejne etapy zabiegu: działanie polem elektromagnetycznym, prądem o niskim natężeniu oraz niską i wysoką temperaturą pozwala napiąć skórę, poprawia ukrwienie, zwiększa syntezę kolagenu i elastyny.

Zabieg z powodzeniem można stosować latem, gdyż nie wywołuje żadnych podrażnień.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.