Powiększanie penisa

Posted on
Niewiele rzeczy jest w stanie wywołać u mnie rumieńce, tym bardziej w temacie medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej, z którymi obcuję nie od dziś. Modyfikacje ciała, całkowite metamorfozy lub drobne poprawki urody dla większości nie są już niczym zaskakującym. O chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej mówi się coraz częściej i więcej. I dobrze. Są jednak tematy, które u Pań i Panów budzą spore emocje…

Tematy wstydliwe

Dla kobiet dużym kompleksem potrafią być zbyt małe piersi. Powiększenie ich za pomocą implantów jest doskonałym rozwiązaniem, które oprócz poprawy wyglądu pozwala kobiecie nabrać pewności siebie. Powiększanie piersi nie budzi już powszechnego zgorszenia, wręcz przeciwnie: jest w pełni akceptowalne przez większość społeczeństwa.

A co z mężczyznami?

Panowie też mają kompleksy. Jak donoszą badania, coraz więcej mężczyzn chętnie korzysta z zabiegów medycyny estetycznej (np. z botoksu) i chirurgii plastycznej. Wśród najpopularniejszych wymieniane są takie zabiegi, jak: odsysanie tłuszczu, plastyka brzucha, korekta uszu.

Zabieg, o którym nie mówi się głośno, a istnieje, to powiększanie penisa.

Coraz więcej panów rozwiązania swojego wstydliwego problemu upatruje w gabinecie medycyny estetycznej. Specjalista medycyny estetycznej przy pomocy kwasu hialuronowego może zwiększyć penisa o 1 – 3 cm i pogrubić go 2 – 5 cm. Efekt zależny jest od pierwotnej wielkości.

Wcale nie tak strasznie

Zabieg jest krótki, trwa zaledwie 20 – 40 minut. Przebiega w znieczuleniu miejscowym, więc jest praktycznie bezbolesny. Powiększanie penisa kwasem hialuronowym należy do zabiegów ambulatoryjnych, nie wymaga więc pobytu w klinice.

Specjalista medycyny estetycznej specjalną igłą wprowadza pod skórę kwas hialuronowy. Po zabiegu możliwe są drobne zasinienia w miejscu iniekcji, obrzęki lub uczucie swędzenia. To naturalne efekty występujące bezpośrednio po zabiegu. Szybko, zresztą, mijają. Zaletą tej metody jest całkowicie wyeliminowane ryzyko powstania blizn. Minusem może być możliwość lekkiego przemieszczenia preparatu. Możemy je wyeliminować, stosując zalecone przez specjalistę masaże. Powiększenie penisa kwasem hialuronowym nie powoduje zaburzenia erekcji.

Zaraz po zabiegu

Zwykle po zabiegu zaleca się rezygnację z wysiłku fizycznego oraz aktywności seksualnej przez 2 – 4 tygodni. Specjalista zaleca także noszenie obcisłej bielizny oraz wspomniane wyżej masaże.

Efekty zabiegu powiększania penisa

Zaletą tej metody jest natychmiastowy i przewidywalny efekt. Niestety, nie jest to efekt trwały. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy (naturalnie występujący w naszym organizmie) jest substancją biodegradowalną, dlatego efekty utrzymają się przez 1 – 2 lat. Powiększanie penisa, w zależności od indywidualnych potrzeb, można powtarzać (korygować) raz do roku.

Dobrą wiadomością dla zainteresowanych panów jest to, że kwas hialuronowy stymuluje produkcję własnego kolagenu w komórkach penisa, dlatego z reguły nawet po całkowitym wchłonięciu preparatu nigdy nie wróci rozmiar sprzed zabiegu.

1 Comments

  1. Krzysztof says:

    Świetna strona, fajnie i jasno napisane, na pewno jeszcze tu wrócę.

Leave a comment

Your email address will not be published.