Zabieg nawilżający Juvéderm® HYDRATE

Posted on
Prawdą jest, że nasza skóra starzeje się dużo szybciej, niż my.
Ideałem byłoby, gdybyśmy mogli dopasować naszą skórę do tego, na ile lat się czujemy.

Podstawą dbania o skórę, niezależnie od wieku, czy typu cery, jest jej regularne nawilżanie.
Na co dzień stosujemy kremy, serum, maski o działaniu nawilżającym, jednak raz – dwa razy do roku warto zafundować sobie głębokie nawilżanie skóry w gabinecie medycyny estetycznej.

Czym jest Juvéderm® HYDRATE ?

Przede wszystkim nie jest wypełniaczem, nie służy do zabiegów wolumetrycznych.
Dzięki zawartości nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz przedłużającego jego działanie mannitolu działanie preparatu koncentruje się wyłącznie na nawilżaniu i poprawianiu jakości skóry.
Sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, zmniejsza widoczność bruzd i zmarszczek.
Po zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona. Efektem zabiegu preparatem Juvéderm® HYDRATE jest skóra pełna młodzieńczego blasku, promienny i wypoczęty wygląd.
Zaletą tego zabiegu oprócz działania głęboko nawilżającego jest możliwość zachowania naturalności bez efektu przerysowania rysów twarzy.

Jak wygląda zabieg?

Wykonywany jest w gabinecie medycyny estetycznej przez wykwalifikowanego lekarza. Trwa w zależności od okolicy 15 – 30 minut.
Podaje się go przy pomocy iniekcji śródskórnych. Dla zachowania komfortu, przed zabiegiem, pacjentka smarowana jest maścią znieczulającą. Bezpośrednio po zabiegu mogą być widoczne miejsca wkłucia oraz drobne siniaczki, które po kilku dniach znikają.
Rezultaty widoczne są natychmiast po zabiegu i utrzymują się do 6 mc.
Zabieg można powtarzać.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.