LOFT LOVE ROCK’N’ROLL

Posted on

Jesień i zima to zawsze wyzwanie dla projektantów obuwia. Buty na tę porę roku muszą być wygodne, odporne na niesprzyjające warunki pogodowe, a jednocześnie ładne i dopasowane do obowiązujących trendów. Takie oczekiwania klientek spełnią modele z najnowszej kolekcji LOFT37.

W linii LOFT LOVE ROCK’N’ROLL każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Od wygodnych balerinek, czy stylowych mokasynów idealnych na cieplejsze babie lato, poprzez mocne, rockowe botki i różnorodne sztyblety na przejściową pogodę, po kilka modeli efektownych kozaków, które dodatkowo można ocieplić. W kolekcji dostępnych jest blisko sześćdziesiąt modeli.

W nadchodzącym sezonie obowiązującymi w LOFT37 barwami będą czerń, szarość, brąz i taupe. Projektantki, Paulina i Joanna, nie byłyby sobą, gdyby do tych stonowanych kolorów nie dodały nuty szaleństwa. Dlatego te praktyczne kolory przyprawiły żółcią, chabrem, srebrem, złotem, fuksją, czy różem. A jeśli komuś nie spodobają się sugestie kolorystyczne proponowane przez twórczynie marki, w LOFT37 zawsze może zamówić wybrane modele w dowolnych skórach, spośród blisko setki dostępnych w próbniku marki. Buty z najnowszej kolekcji LOFT37 – LOFT LOVE ROCK’N’ROLL – już są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz butiku on-line marki.

Katalog AW 2015-2016

 

LOFT37 2

LOFT37 3

LOFT37 4

LOFT37 5

LOFT37 7

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.