Chwilowe powiększanie piersi

Posted on

Duży biust, czy mały? Zwolenników i jednych, i drugich nie brakuje, i w argumentach obu stron jest sporo racji. Wielkość biustu jest zatem wyłącznie kwestią gustu.

A jeżeli zastanawiamy się nad powiększeniem biustu, ale nie do końca jesteśmy przekonane do operacji lub tego, jak będziemy wyglądały po niej albo (jakkolwiek to zabrzmi) większy biust przydałby nam się tylko na jakiś czas?

Nowojorski chirurg, Norman Rowe, stosuje metodę zwaną Insta Breast, polegającą na podaniu pacjentce soli fizjologicznej, która pozwala na „chwilowe powiększenie piersi”. Jak deklaruje Rowe, metoda ta powiększa piersi na 24 – 48 godzin. Wiele pacjentek chętnie korzysta z „chwilowych piersi”, co zachęciło chirurga do dalszych poszukiwań metody „doskonałej”. W planach doktora jest stworzenie dwutygodniowych implantów, które już dopracowały się własnej nazwy: „Wakacyjne Piersi”.

Polscy chirurdzy mają jednak wątpliwości co do „chwilowych piersi”; ostrzegają przed możliwymi powikłaniami. W przypadku częstego stosowania tej metody możliwe jest rozciągnięcie skóry na biuście. Spowodowana rozciągnięciem skóry utrata jędrności biustu skorygowana może być wyłącznie podczas operacji chirurgicznej (np. powiększenia lub plastyki piersi).

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.