Stężenie kwasu hialuronowego w preparacie

Ile kwasu hialuronowego zawierają preparaty z jego zawartością ?

preparat z najwyższą zawartością kwasu hialuronowego
O wyborze odpowiedniego do zabiegu kwasu hialuronowego zawsze powinien decydować specjalista medycyny estetycznej. Tylko on będzie potrafił bowiem dobrać preparat tak, aby osiągnąć najlepsze rezultaty. Trwałość preparatu jest zależna od indywidualnych predyspozycji pacjenta, nie każdy też potrzebuje maksymalnego stężenia, czy maksymalnej dawki.
Ale… w odpowiedzi na Wasze pytania przedstawiam opis najpopularniejszych preparatów linii volume z wyszczególnieniem zawartości kwasu hialuronowego w mg/ml.

Juvederm Voluma stężenie kwasu hialuronowego 20 mg/ml w technologi VYCROSS® , jest przeznaczona do głębokiego podania w okolicę policzków, brody, żuchwy, nadaje się także do modelowania ust. Zgodnie z badaniami czas utrzymywania się wynosi do 24 miesięcy. Preparat zawiera lidokainę (znieczulenie).

Princess Volume – stężenie gęstego kwasu hialuronowego 23 mg/ml w technologii Smart. Kwas elastyczny, nadający się do łatwego modelowania. Preparat jest przeznaczony do podania w celu zniwelowania głębokich bruzd i fałd skóry, z powodzeniem stosowany także do wypełnienia ust. Preparat nie zawiera lidokainy.

Restylane Volyme (Volume) – żel kwasu hialuronowego (25 mg/ml) przeznaczony do zabiegów wolumetrycznych w środkowych partiach twarzy. Doskonale się rozprowadza pozwalając na uzyskanie naturalnych efektów. Zawiera lidokainę.

Stylage L – preparat zawiera usieciowany kwas hialuronowy (25 mg) oraz mannitol (przeciwutleniacz). Daje naturalne, długo utrzymujące się efekty. Nadaje się do stosowania w celu wypełnienia i korekcji głębokich zmarszczek, fałd. Można zastosować go do wymodelowania kształtu ust. Zawiera lidokainę

Teosyal PS Ultimate usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 25 mg/ml. Skuteczny w przypadku lipodystrofii, wypełniania głębokich bruzd oraz w przypadku zwiotczałej skóry. Efekt utrzymuje się 12- 18 miesięcy.

Neauvia INTENSE – usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 28 mg/ml z polimerem PEG. Zastosowanie: korekcja głębokich zmarszczek, oraz bruzd nosowo wargowych, modelowanie twarzy.

Filorga ART Filler Volume – usieciowany kwas hialuronowy w stężeniu 25 mg/ml. Zawiera lidokainę. Charakteryzuje się dużą zdolnością unoszenia tkanek. Stosowany do zabiegów wolumetrycznych, modelowania twarzy.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here