Mesoheal Pink Glow – odmładzająca mezoterapia

Posted on
Mezoterapia – zabieg polegający na podaniu pod skórę koktajli witaminowych i substancji odżywiających. Pozwala ona na dogłębne odżywianie skóry, pomoże rozwiązać problem pozbawionej blasku, poszarzałej cery. Jej dodatkową zaletą jest to, że poprzez mikronakłuwanie skóry pobudzamy ją do odnowy (produkcji elastyny i kolagenu). Mezoterapia spłyca zmarszczki, odżywia i regeneruje skórę. Zabiegi tego typu z powodzeniem stosujemy także na ciało, co pozwala na zmniejszenie cellulitu i ujędrnienie ciała, oraz na skórę głowy, aby pobudzić cebulki włosowe i zmniejszyć wypadnie włosów.

Mesoheal Pink Glow to zaawansowany koktajl łączący ponad 50 składników w jednej formule. Preparat zawiera peptydy, mieszankę wielu witamin i silnych środków przeciwutleniających. Pink Glow łączy ponad 50 składników w jednej formule.

 Dodatek czystego kwasu hialuronowego zapewnia natychmiastowe rezultaty, poprawia koloryt skóry i zwiększa jej nawilżenie.

 Zabiegi mezoterapii tym preparatem pozwalają chronić skórę przed działaniem wolnych rodników oraz zapobiegają powstawaniu przebarwień na skórze. Pink Glow zmniejsza czynniki melanogenne, hamuje syntezę melaniny, zwiększa detoksykację, rozświetla i rozjaśnia skórę.

 

Pink Glow ma wiele zastosowań, w tym likwidację płytszych zmarszczek, odbudowę tkanki podskórnej. Może być stosowany na twarz, zewnętrzną stronę dłoni, wewnętrzną stronę ud i ramion, a także na brzuch i szyję. Nadaje się do stosowania w przypadku melazmy, plam starczych, przebarwień, stanów zapalnych, objawów starzenia się skóry.

Skład:

  •   23 aminokwasy
  •  13 witamin
  •   6 minerałów
  •   6 koenzymów
  •   5 kwasów nukleinowych
  •   2 antyoksydanty
  •   kwas hialuronowy

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.