„?”limitowana kolekcja ubrań LOFT37

Posted on

Kolekcja „?” jest odzwierciedleniem stylu projektantek, które stawiają na ubrania proste, w stonowanych barwach, a swój indywidualizm podkreślają odważnymi dodatkami. Paulinie i Joannie przy tworzeniu linii „?” przyświecał ponadczasowy casual, który stanowi idealne uzupełnienie dla butów i torebek LOFT37.
Limitowana kolekcja ubrań została uszyta z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, miękko układających się na sylwetce. Znajdziemy w niej tuniki, T-shirty, longsleeve’y, koszule, mini spódniczki, szorty, spodnie cygaretki, płaszcze, skórzane kurtki oraz paski. Wszystkie elementy zostały starannie przemyślane i dopracowane w każdym calu. Podczas pracy nad kolekcją projektantki skupiły się na potrzebach i komforcie potencjalnych klientek. Kobieta w butach LOFT37 i ubraniach z „?” na metce ma czuć się swobodnie, a jednocześnie podkreślać swoje atuty.
Projektantki LOFT37 postawiły na projekty uniwersalne, które można dowolnie miksować, a tym samym tworzyć wiele modnych stylizacji. Ubrania z metką „?” połączone z akcesoriami LOFT37 tworzą indywidualny look nowoczesnej dziewczyny.
A dlaczego znak zapytania? „Bo nie lubimy oczywistości i wierzymy, że to Ty nadajesz swojemu ubraniu charakter.” – mówią Paulina Ada Kalińska i Joanna Trepka.
Ubrania „?” od LOFT37 kosztują od 150 zł do 850 zł. Skórzana ramoneska kosztuje 2200 zł. Dostępne są w warszawskim butiku LOFT37 przy ul. Mokotowska 52A oraz w sklepie on-line www.loft37.eu.

GET THE LOOK LOFT37 - kompozycja

GET THE LOOK LOFT37 - zestaw 4

GET THE LOOK LOFT37 - zestaw 5