Kochani stało się…

Posted on
Patronite blog chirurgicznie precyzyjny
Kochani, stało się…!
Bardzo długo zastanawiałam się, czy zdecydować się na ten krok, ale przeważyła chęć przygotowywania dla Was większej ilości artykułów i filmów, i chęć zachowania jak największej niezależności od tej części pracy, która nazywa się „reklama”. Czy to się uda, tak naprawdę zależy i ode mnie, i od każdego z Was.

  • Tak, jestem na Patronite.

  • Tak, można się tam zalogować i wesprzeć moją dzialałność (a przydaje się każda pomoc).

  • Tak, zostając Patronem otrzymasz dostęp do dodatkowych materiałów, filmów i artykułów

Obejrzyj mój profil na Patronite: https://patronite.pl/estetykaichirurgia i jeśli czytasz moje artykuły, oglądasz moje filmy albo kontaktujesz się ze mną w sprawie wyboru lekarza, zastanów się, czy nie warto zostać Patronem Estetyki i Chirurgii (a jak to zrobić, przeczytasz tu: https://patronite.pl/post/255/jedna-kawa-miesiecznie-czyli-jak-zostac-patronem-poradnik).

Tak, jak napisałam na Patronite, Wasza korespondencja: wiadomości, komentarze i pytania wciąż coraz bardziej przekonują mnie, że ta praca ma sens: że warto pisać, konsultować i nagrywać wciąż więcej i więcej. Ale wiąże się to ze sporymi kosztami, i to jest ta mniej radosna część mojej pracy i pasji, która dziś pochłania mi większość mojego czasu… który mogłabym wykorzystać na przygotowywanie dla Was większej ilości informacji. Zapraszam do Grupy Moich Patronów 🙂

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.