Juvéderm® Volite – jeden zabieg, efekt na długo

Posted on
Allergan, medycyna estetyczna
Do czego dąży współczesna medycyna estetyczna?
Do naturalności i efektywności. Coraz częściej pacjentki gabinetów medycyny estetycznej proszą o zabiegi, które poprawiają niedoskonałości, upiększają, ale jednocześnie pozwalają pozostać naturalną, bez przerysowanego efektu – i to na długi czas.

W trend „upiększania bez przerysowania” doskonale wpisuje się preparat Juvéderm® Volite firmy Allergan. Preparat z powodzeniem można zastosować na twarz, szyję, dekolt i ręce.

Czym jest Juvéderm® Volite ?

To produkt zawierający gładki kwas hialuronowy w postaci żelu o opatentowanej unikalnej technologii sieciowania VYCROSS® . Dzięki swojej technologii Juvederm Volite i pozostałe preparaty z linii VYCROSS® (Juvéderm® VOLBELLA® with Lidocaine, Juvéderm® VOLIFT® with Lidocaine i Juvéderm® VOLUMA® with Lidocaine.) zapewniają doskonałe efekty oraz redukują powstawanie obrzęków mogących wystąpić bezpośrednio po zabiegu.

Jedna wizyta u specjalisty medycyny estetycznej i dziewięć miesięcy z piękną, odmłodzoną skórą.

AllerganJu

Juvéderm® Volite odmładza skórę, nawilża i rozświetla, przywraca jej elastyczność.

Jego działanie obliczone jest na 9 miesięcy, choć – o czym zawsze przypominam – metabolizowanie każdego preparatu zależne jest od czynników osobniczych. To preparat o działaniu długoterminowym, jego efekty stopniowo rozwijają się w skórze. Koncern Allergan tworzył preparat Juvéderm® Volite z myślą o pacjentkach które chcą spektakularnych efektów przy jednoczesnym ograniczeniu częstości wizyt w gabinecie lekarskim.

Zachęcona pozytywnymi opiniami poddałam się zabiegowi 😉

Tym razem postanowiłam odmłodzić dekolt.

Zabieg wykonywany był w znieczuleniu miejscowym i polegał na dość płytkich iniekcjach preparatu pod skórę. Nakłuć było wiele… jedno przy drugim. Znieczulenie maścią i zawarta w preparacie lidocaina spowodowały jednak, że nic a nic nie bolało 😉

Po zabiegu przez 2-3 dni miałam widoczne ślady po wkłuciach. Gdy zniknęły, zapomniałam o zabiegu… do czasu, gdy kilka tygodni później koleżanka zwróciła mi uwagę na to, że mój (cyt.) „dekolt świeci”. Faktycznie. Kilka tygodni po zabiegu skóra jest delikatnie napięta, jędrna i błyszcząca, a drobne zmarszczki zniknęły.

Czy polecam zabieg?

Najchętniej ostrzyknęłabym się tym cała! 😆 

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.