Zabieg miałam robiony tym, no… Vol- coś tam ;)

Posted on
kwas hialuronowy Juvederm
Przy każdej okazji podkreślam, że zawsze powinnyśmy wiedzieć, jakiego preparatu użył lekarz do naszego zabiegu. Oczywiście, trzeba zaufać lekarzowi wykonującemu zabieg, ale nie zmienia to faktu, że wiedza ta może nam się przydać nie tylko wtedy, jeśli (odpukać) coś się złego stanie.

Preparaty używane w renomowanych klinikach są bezpieczne i dopuszczone do użytku w naszym kraju, ale warto zdawać sobie sprawę z tego, jakie preparaty/zabiegi możemy z nimi połączyć. A nie wszystkie możemy łączyć dowolnie. Prawdą jest, że preparaty tej samej firmy tworzone są z myślą o płynnym ich łączeniu bez możliwości wystąpienia jakichkolwiek problemów. Przykładem tego typu preparatów są kwasy hialuronowe linii Juvederm firmy Allergan. Poniższy opis dedykuję, zresztą, wszystkim, którzy na pytanie: „Jaki kwas został użyty do ich zabiegu?” odpowiadają „Vol – coś tam…”. I oczywiście tym, którzy dopiero planują zabiegi estetyczne.

Wypełniacze marki Allergan: Juvederm Voluma, Volift, Volbella oraz nowość – Volite mają zastosowaną opatentowaną technologię Vycross – usieciowania kwasu hialuronowego. Dzięki tej technologii powstały gładkie, plastyczne żele o dłuższym czasie utrzymywania się.

Voluma – ma najwyższe stężenie kwasu hialuronowego (20 mg) i jest przeznaczona do głębokiego podania w okolicę policzków, brody, żuchwy. Zgodnie z badaniami czas utrzymywania się wynosi do 24 miesięcy.

Volift – stężenie kwasu hialuronowego 17,5 mg – jest przeznaczony do podawania w okolice ust, policzków, fałdów nosowo – wargowych, linii marionetek. Ma bardzo gładki, homogenny żel. Volift jest wypełniaczem, ale jednocześnie preparatem liftingującym. Czas utrzymywania się efektów: do 15 m-cy

Volbella – stężenie kwasu hialuronowego 15 mg – jest przeznaczony do podania w obrębie doliny łez, płytkich, powierzchownych zmarszczek (zmarszczki palacza, kurze łapki), a także do ust: nie powiększy, ale ujędrni usta. Dla Pań, które oczekują efektu: błyszczyk.

Volite – nowość. Dla pacjentów, którzy potrzebują regeneracji, rewitalizacji i hydratacji skóry: twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Uzyskuje się efekt rozświetlenia i nawilżenia skóry podczas jednego zabiegu. Efekty rozwijają się do 9 m-cy.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.