Blog Chirurgicznie Precyzyjny

Strona poświęcona medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, laryngologii, dermatologii, kosmetologii i wszelkiego rodzaju działaniom "upiększającym".

Polecamy

pragnieniepieknaPRAGNIENIE PIĘKNA, to elitarny magazyn dla nowoczesnych, świadomych siebie i swoich potrzeb kobiet, cieszących się stabilną sytuacją zawodową i materialną. Dwumiesięcznik skierowany jest do czytelniczek swobodnie poruszających się we współczesnym świecie, ciekawych najnowszych osiągnięć medycyny i sztuki, zainteresowanych kulturą, chcących wzbogacić swoją duchowość. To także pismo dla osób wrażliwych na otaczające je piękno.


Anna Okruszko

Medycyna estetyczna – Klinika EstMed

Troszczymy się o urodę Polek i Polaków od 2005 roku. W Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej EstMed udzielamy porad i wykonujemy zabiegi na najwyższym poziomie.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, skoncentrowane są na regeneracji skóry i eliminowaniu objawów procesu starzenia. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego oraz przeprowadzamy inne zaawansowane terapie przeciwstarzeniowe.

W naszej Klinice przeprowadzamy laseroterapię przy użyciu najnowszych technologii laserowych. Rodzaj użytego lasera dopasowany jest ściśle do problemu i skóry pacjenta. Usuwamy tatuaże, wykonujemy resurfaceing skóry, usuwamy naczynka, rumień, włókniaki, brodawki.

Dopełnieniem oferty dermatologii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii jest kosmetologia. Przeprowadzamy zabiegi bezinwazyjne odmładzania skóry twarzy, modelowania sylwetki, regeneracji skóry twarzy i dekoltu, karboksyterapii, a także masaże.


Zmień.to jest portalem skierowanym do osób chcących się zmieniać, oraz chcących polepszyć jakość życia – swoją oraz swoich najbliższych.


kobbieciarnia

KoBBieciarnia – to ogólnopolski, kobiecy magazyn,skupiający w szeregach swojej redakcji kilkadziesiąt autorek wyjątkowych publikacji z zakresu rozwoju kariery, coachingu, doradztwa zawodowego, kreowania wizerunku marki, marketingu i reklamy, prawa powszechnego i kanonicznego, psychologii biznesu, a nadto również: kosmetologii, urody i pielęgnacji ciała, medycyny i położnictwa, zdrowego żywienia i psychodietetyki, wystroju wnętrz, kultury i edukacji, podróży, mody i stylizacji ubioru, fizjoterapii, fotografii, psychologii związków i rodziny,  macierzyństwa, life coachingu i wielu innych dziedzin związanych z codziennym życiem osobistym oraz zawodowym płci pięknej, skierowany do kobiet świadomych i aktywnych, okraszony sporą dawką kobiecej rozrywki i obfitujący w liczne okazje do zaczerpnięcia w towarzystwie naszych redaktorek chwili przyjemnego relaksu.