Pielęgnacja kosmetyczna TEOXANE w 3 krokach

Posted on
Kosmetyki Teoxane - w trosce o piękną skórę

Regeneruj, odmładzaj, rozświetlaj – do takiej pielęgnacji w 3 krokach zachęca nas TEOXANE, szwajcarski producent kosmeceutyków, które kilka miesięcy temu pojawiły się na polskim rynku.

Wśród bogatej gamy kosmeceutyków na szczególną uwagę zasługują 3: RHA™ Serum, Advanced Filler oraz Perfect Skin Refiner (10% AHA), które wspólnie tworzą zgrane trio przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry. Osobne wyróżnienie należy się R[II] Eyes, kremowi dedykowanemu wrażliwej okolicy oka.

 

Podstawa pielęgnacji skóry TEOXANE:

  1. 24-godzinna regeneracja z RHA™ Serum

Działanie preparatu polega na głębokiej regeneracji skóry oraz zapewnieniu ochrony antyoksydacyjnej. Po 14 dniach skóra odzyskuje zdolność odbijania światła, staje się wyraźnie gładsza, ujędrniona i nawilżona, za co odpowiadają składniki takie, jak: RHA™ (kwas hialuronowy w opatentowanej formule), CDR (kompleks odbudowujący skórę), NOVHYAL®G (prekursor syntezy kwasu hialuronowego) oraz Unitamuron H-22 – substancja pochodzenia roślinnego zapewniająca prawidłowe nawilżenie skóry. Stosowanie: rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy.

  1. Widoczne wygładzenie zmarszczek z Advanced Filler

Działanie kremu: wygładzenie i spłycenie zmarszczek, wyraźnie jędrna i nawilżona skóra. Wybrane składniki: unikalna formuła TEOXANE: RHA™ + CDR + NOVHYAL®G oraz Matrixyl 3000 – zaawansowany składnik anti-aging. Stosowanie: do pielęgnacji na dzień, po użyciu preparatu RHA™ Serum.

  1. Promienny wygląd dzięki Perfect Skin Refiner (10% AHA)

Perfect Skin Refiner (10% AHA) to krem przeznaczony do specjalistycznej pielęgnacji skóry nocą. Jego działanie, podobnie jak dwóch poprzednich preparatów, zostało potwierdzone w badaniach klinicznych ex vivo wykonanych przez niezależne laboratorium. Krem przynosi ukojenie skórze, regenerując ją, a także likwidując oznaki stresu (działanie antyoksydacyjne). Składniki: kwas hialuronowy RHA™, kwas glikolowy AHA 10%. Stosowanie: na noc, na całą okolicę twarzy, szyi i dekoltu.

Uzupełnieniem tego zestawu przeznaczonego do pielęgnacji skóry na dużych obszarach jest R[II] Eyes – krem pod oczy, zawierający unikalną formułę TEOXANE RHA™ + CDR, a także: escynę, ekstrakt z oczaru wirginijskiego oraz EPS Seafill, działające nawilżająco, wygładzająco oraz rozświetlająco. R[II] Eyes jest zalecany do codziennego stosowania na dzień i na noc.

 

Oferta kosmeceutyków TEOXANE to zestaw preparatów stworzony z myślą o osobach, które pragną widocznie zmniejszyć oznaki starzenia. Są to produkty hipoalergiczne, o silnym działaniu anti-aging, bez parabenów i fenoksyetanolu.

Kosmeceutyki TEOXANE są do nabycia w wybranych gabinetach, a także bezpośrednio u dystrybutora: NewDerm Sp. z o. o.

www.newderm.pl