Peeling laserowy.

Posted on
Czy istnieje zabieg wszechstronny, który nie tylko zregeneruje skórę, ale także zlikwiduje drobne zmarszczki, usunie niedoskonałości, przebarwienia, rozszerzone pory i szary koloryt ?
Istnieje.

Peeling laserowy działa dziesięciokrotnie lepiej, niż tradycyjna mikrodermabrazja. Należy do zabiegów precyzyjnych wysokiej skuteczności. Daje efekt całościowej poprawy wyglądu skóry.

Komu polecany jest peeling laserowy? Każdemu.

Osoby młode docenią go za właściwości zwężające pory, likwidację blizn potrądzikowych, ujednolicenie kolorytu cery. Dodatkowo zabieg ten skutecznie zmniejsza łojotok oraz likwiduje przebarwienia pozapalne skóry.

Starszym peeling laserowy polecany jest ze względu na dobre efekty w spłycaniu zmarszczek. Pomaga odzyskać gładkość skóry, wpływa na produkcję kolagenu i elastyny, stymuluje skórę do odnowy. Przywraca skórze jędrność i elastyczność.

Za każdym razem lekarz podczas indywidualnej konsultacji ustala z pacjentem jak „mocny” powinien być peeling laserowy, aby jak najlepiej dobrać jego dobroczynne działanie do aktualnych potrzeb skóry.

Kiedy efekty?

Bezpośrednio po zabiegu na skórze przez ok. 5 dni utrzymuje się rumień (warto zaplanować sobie kilka dni wolnych). Przez tydzień od zabiegu skóra ulega łuszczeniu, po tym czasie widzimy już pierwsze efekty: promienną skórę o wyrównanym kolorycie. Całkowity efekt osiągamy stopniowo, nawet do 6 miesięcy od zabiegu. Z dnia na dzień skóra staje się gładsza, jędrniejsza i bardziej napięta.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.