Operacja plastyczna na kredyt

Posted on
kredyt,raty,finansowanie operacji,bank,pożyczka
Niektóre zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej lub medycyny estetycznej mogą okazać się dość kosztowne. Wiele osób decydujących się na operacje w prywatnych klinikach lub gabinetach estetycznych szuka możliwości kredytowych, aby zabieg nie nadszarpnął zbytnio domowego budżetu.

Większość klinik chirurgii plastycznej w swojej ofercie ma natomiast pomoc w skontaktowaniu się z firmą oferującą kredytowanie zabiegów chirurgii plastycznej.

Zabieg na raty

Pierwszym krokiem powinna być konsultacja w wybranej przez siebie klinice chirurgii plastycznej, w celu ustalenia z lekarzem, czy kwalifikujemy się do operacji. Po omówieniu zakresu operacji i otrzymaniu kwalifikacji otrzymujemy ostateczną informację o kosztach. Następnie, za pośrednictwem kliniki, która przesyła nasze dane kontaktowe lub osobiście, kontaktujemy się z przedstawicielem firmy/banku zajmującym się kredytowaniem zabiegów chirurgicznych. W zależności od wewnętrznych procedur firmy kredytującej pacjent proszony jest o wypełnienie wniosku online w celu weryfikacji zdolności kredytowej. Podajemy kwotę zabiegu, ilość rat na jakie chcemy go rozłożyć itd.

Gdy weryfikacja kredytowa okaże się pozytywna, dopełniane są formalności: ustalany jest też (w klinice) termin zabiegu. Gdy operacja jest już zaplanowana, firma kredytowa przelewa na konto kliniki pieniądze. Pacjent spłaca raty (do banku na swój rachunek kredytowy, nie do kliniki chirurgii plastycznej) według wcześniej zaplanowanego harmonogramu.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.