Nowości wśród implantów piersi

Posted on
powiększanie piersi
Jeden z czołowych producentów implantów piersi, firma „Mentor”, wprowadziła na rynek swój najnowszy produkt: implanty piersi Mentor® MemoryGel™ Xtra. Dlaczego mówi się o nich jako o innowacji technologicznej?

Implanty Mentor® MemoryGel™ Xtra zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić pacjentkom pożądaną miękkość przy jednoczesnej zwiększonej projekcji, wypełnieniu i sprężystości.

Dostępne są w kilku rozmiarach, profilach i rodzajach powłoki. Wszystko to, aby zapewnić pacjentkom jak najlepsze dopasowanie do ich budowy anatomicznej i indywidualnych preferencji.

Implanty Mentor wypełnione są unikalnym, opracowanym dla nich spoistym żelem, który pozwala osiągnąć efekt miękkich i naturalnych w dotyku piersi.

Mentor® MemoryGel™ Xtra, to implanty o 30% (jak podaje producent) bardziej elastyczne niż inne, więc różnica pomiędzy piersią naturalną, a tą z implantem, w ich przypadku jest niewyczuwalna.

Zaletą żelu wypełniającego implant jest to, że zapamiętuje on kształt oraz pozwala na osiągnięcie intensywnego efektu push-up.

Jak wygląda plan gwarancyjny na implanty Mentor ?

gwarancja implantów piersi

1 Comments

  1. Gabi says:

    Mam mentory anatomiczne i na biezaco obserwuje co tam u nich sie dzieje. Myslalam, ze anatomów nic nie przebije, a tu prosze, mile zaskoczenie 🙂 Kolejna nowinka u tego producenta, trafiona 🙂

Leave a comment

Your email address will not be published.