Nantes Life

Posted on

Organizm ludzki składa się głównie z… wody, a woda jest nam niezbędna do życia i prawidłowego funkcjonowania. Specjaliści dietetycy zalecają picie od półtora do dwóch litrów wody dziennie. Dlaczego? Bo woda w organizmie człowieka spełnia szereg funkcji: od usuwania toksyn przez nawilżanie tkanek po regulację temperatury. I dlatego, że wodę w organizmie stale musimy uzupełniać, bo człowiek zdolności jej magazynowania – nie ma.

Co pić? Doskonale sprawdzają się wody mineralne ze średnią i dużą (choć bez przesady, ze względu na smak) zawartością minerałów. Moim ostatnim odkryciem jest woda Nantes Life – napój, który jest doskonałym połączeniem wody i ekstraktu z zielonej herbaty. Tego drugiego składnika jest w napoju zaledwie 0,1%, ale za to woda…

Co to jest NANOwoda?

Woda składa się z grup cząsteczek H2O. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii Naukowcy Laboratorium „Nantes” duże skupiska cząsteczek wody rozbijają na niewielkie, uporządkowane grupy, czyli tzw. klastery. Pojedyncza cząsteczka wody ma zaledwie 1 nm (nanometr) średnicy – stąd wywodzi się nazwa „NANOwoda”.
Badania pozwoliły stwierdzić, że NANOwoda ma szczególne właściwości. Jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla aktywnych związków oraz (dzięki nanorozmiarom) wyjątkowym nośnikiem substancji odżywczych w głąb skóry. Czyli woda wodzie nierówna!

Co daje napój Nantes Life?

W upalny dzień pozwala ugasić pragnienie na nieco dłużej niż „zwykła” woda. Daje uczucie orzeźwienia, dodaje energii 😉 Przy zastosowaniu pełnej kuracji poprawia nawilżenie organizmu i ułatwia wnikanie cząsteczek odżywczych w głąb skóry. W smaku pozostaje neutralna i świeża (najlepiej smakuje schłodzona, ale nie spodziewajmy się jakiegoś wyjątkowego wrażenia smakowego – to jest po prostu woda).

Ważną informacją jest to, że napoju Nantes Life nie można stosować ciągle i bez ograniczeń. Najlepiej stosować go jako kurację nie częściej, niż co cztery miesiące (pamiętajmy, że jest to produkt o mocno zmienionej i inaczej przyswajalnej wielkości cząsteczek wody, i silnym działaniu)

W związku z dość krótkim terminem przydatności (osiem tygodni) woda Nantes Life produkowana jest na zamówienie. Dostępne są opakowania pięcio litrowe lub 20 x 0,2L. Po otwarciu opakowania wodę trzeba zużyć w ciągu 24 godzin.

Skład: Woda, ekstrakt z zielonej herbaty [0,1%]
http://nanteslife.pl/

W Szczecinie napój Nantes można kupić w Salon Kosmetyczny Ambiente

Nantes Life
Nantes LifeNapój Nanteslife

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.