Medycyna estetyczna na jesień

Posted on
Medycyna estetyczna

W medycynie estetycznej możemy znaleźć zabiegi uniwersalne, które z powodzeniem możemy zastosować u wielu pacjentów. Należą do nich przede wszystkim zabiegi nawilżające i pobudzające skórę do odnowy. Warto sprawdzić, które z nich możemy wykonać jesienią.

 

Osocze bogatopłytkowe – popularnie nazywany „wampirzym liftingiem” naturalny zabieg przywracający skórze młodość i blask. Pobudza komórki skóry do odnowy, wykazuje działanie napinające i przeciwzmarszczkowe. Najlepiej sprawdza się w serii zabiegów.

Kwas hialuronowy – nawilża skórę; podany w postaci iniekcji „wypycha” zmarszczki od środka. Pozwala przywrócić twarzy ładny owal, doskonale sprawdza się w zabiegach wolumetrycznych. Odmładza i ujędrnia.

Botoks – pamiątki po letnim słońcu w postaci zmarszczek łatwo usunąć przy pomocy toksyny botulinowej. Te głębiej zarysowane na skórze można jednocześnie wypełnić kwasem hialuronowym lub własnym tłuszczem.

Laseroterapia – pobudza komórki do produkcji kolagenu, skraca i przebudowuje włókna kolagenowe. Laser usuwa zmiany, które powstały na skutek działania chorób, słońca, naturalnego starzenia się skóry (pajączki, naczyniaki, zmiany trądzikowe, rumień, przebarwienia, piegi, plamy posłoneczne i starcze). Zabiegi laserowe rewitalizują, rozjaśniają, poprawiają poziom jędrności i gęstości, oraz koloryt skóry Mogą być wykorzystywane do odnowy dowolnej części ciała. Najczęściej stosuje się je na twarzy, dłoniach, szyi, dekolcie i ramionach. Laser z powodzeniem wykorzystuje się także do depilacji. Właśnie jesienią, kiedy nasza skóra nie jest już opalona, warto skorzystać z zabiegu i pozbyć się niechcianego owłosienia.

Nawilżanie Juvéderm® HYDRATE dzięki zawartości nieusieciowanego kwasu hialuronowego oraz przedłużającego jego działanie mannitolu działanie preparatu koncentruje się wyłącznie na nawilżaniu i poprawianiu jakości skóry.
Sprawia, że głębokie warstwy skóry zostają nawilżone, zmniejsza widoczność bruzd i zmarszczek.
Po zabiegu skóra staje się bardziej elastyczna, nawilżona,
pełna młodzieńczego blasku, zyskuje promienny i wypoczęty wygląd.
Zaletą tego zabiegu oprócz działania głęboko nawilżającego jest możliwość zachowania naturalności
bez efektu przerysowania rysów twarzy.

Juvéderm® Volite nowość. Dla pacjentów, którzy potrzebują regeneracji, rewitalizacji i hydratacji skóry twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Efekt rozświetlenia i nawilżenia skóry uzyskuje się już podczas jednego zabiegu; co ważne – utrzymuje się on aż do 9 m-cy.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.