Linerase – kolagen dla odmłodzenia skóry

Posted on
Koński kolagen

Regeneracja kolagenowa (Linerase) pozwala zahamować procesy starzenia się skóry, nawilża i rozświetla. Poprawia jędrność i gęstość skóry dając efekt liftingu. Efekt poprawy jakości skóry po podaniu produktu jest dobrze widoczny niezależnie od miejsca podania: skóry twarzy, szyi, dekoltu, rąk, łokci, czy kolan. Preparat stymuluje także produkcję kolagenu. Można wykonać pojedynczy zabieg albo serię trzech procedur.

Czym jest Linerase?

Preparat o nazwie Linerase nie jest wypełniaczem, ani standardowym produktem do mezoterapii. Zawiera atelokolagen typu I (koński kolagen o najwyższym powinowactwie do ludzkiego), który po podaniu wzmaga produkcję fibroblastów odpowiadających za produkcję własnego kolagenu poprzez wytworzenie sprzyjającego środowiska dla regeneracji tkanki łącznej. Zintensyfikowana po podaniu Linerase produkcja kolagenu typu III odpowiada za jędrność skory oraz jej zdolność do regeneracji. Preparat pobudza fibroblasty i monocyty do tworzenia włókien endogennego kolagenu służącego jako nowe wypełnienie tkanki.

Koński kolagen zawarty w Linerase jest całkowicie biodegradowalny i biozgodny, co oznacza, że całkowicie rozpuszcza się w skórze. Nie wywołuje reakcji alergicznych i nie zawiera konserwantów.

Zabieg przeprowadzany jest w formie mezoterapii. Efekty utrzymują się od 12 do 18 miesięcy. (efekty usunięcia blizn i rozstępów są trwałe)

Wskazania:

– wygładzenie zmarszczek

– redukcja blizn

– redukcja rozstępów

– poprawa elastyczności i jędrności skory

– regeneracja skóry

– działanie nawilżające i rozświetlające

1 Comments

  1. Odmładzający kolagen | Blog Chirurgicznie Precyzyjny says:

    […] Kolagen zawarty w preparatach stosowanych przez specjalistów medycyny estetycznej jest analogiczny z naszym naturalnym kolagenem (wytwarzanym przez ludzki organizm). Nie powinien powodować alergii, więc jego stosowanie jest bezpieczne. O jednym z kolagenowych preparatów medycyny estetycznej pisałam tu: <LINK> […]

Leave a comment

Your email address will not be published.