Belkyra®- podbródek może być tylko jeden

Posted on
lipoliza iniekcyjna
Lipoliza iniekcyjna nie jest metodą na odchudzanie. Jeżeli masz nadprogramowe kilogramy i koniecznie chcesz je szybko i – najlepiej bez wysiłku – zgubić, muszę Cię zmartwić: lipoliza tak nie zadziała. Czym jest zatem lipoliza? Przecież bywa reklamowana jako „pogromca tłuszczyku”…

Lipoliza sprawdza się w przypadku niewielkich, trudnych do zlikwidowania innymi metodami, depozytów tłuszczowych. Takim miejscem jest podbródek.

Uwaga! Zanim zdecydujecie się na ten zabieg sprawdźcie, czy macie do czynienia z bezpiecznym, certyfikowanym preparatem i to, czy zabieg wykonuje lekarz.

lipoliza iniekcyjna

Do usunięcia podwójnego podbródka używany jest produkt leczniczy Belkyra® – iniekcyjna metoda nieoperacyjnego leczenia. Szczególnie ważne, co celowo jeszcze raz podkreślam, jest to, że jest to produkt leczniczy. Dokładniej: syntetyczna postać kwasu deoksycholowego (substancji naturalnie występującej w naszym organizmie, biorącej udział w trawieniu i wchłanianiu tłuszczu dostarczanego wraz z pożywieniem).

Podanie (wstrzyknięcie wg określonego schematu) produktu leczniczego Belkyra® do podskórnej tkanki tłuszczowej zgromadzonej jako tzw. podwójny podbródek powoduje niszczenie komórek tkanki tłuszczowej – adipoctolizę. Zniszczone komórki tłuszczowe są następnie usuwane z organizmu w wyniku naturalnych procesów. .

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym (krem znieczulający). Ilość wkłuć ma charakter indywidualny. Po zabiegu w celu zapewnienia większego komfortu pacjent dostaje na 5 – 15 minut zimny okład na okolicę poddawaną iniekcjom. W razie potrzeby, w domu, można zastosować tradycyjne środki przeciwbólowe, np. ibuprofen

U większości pacjentów widoczne rezultaty pojawiają się po 2 – 4 zabiegach. Jednak liczba zabiegów ustalana jest indywidualnie, w zależności od ilości (rozkładu) podbródkowej tkanki tłuszczowej. Kolejne zabiegi wykonywane są w miesięcznych odstępach. Nie zaleca się poddawania się więcej niż sześciu zabiegom.

Po zabiegu możliwe jest wystąpienie bólu, obrzęku, krwiaków, świądu.

Co zyskujemy po zabiegu?

– poprawę konturu podbródka

Co tracimy?

– podwójny podbródek 😉

A dodatkowo: doskonale wiadomo, że wygląd wpływa na stan psychiczny. Im lepiej wyglądamy, tym lepiej się czujemy 😉

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.