Lifting piersi nićmi chirurgicznymi

Niechirurgiczny lifting piersi

lifting biustu nićmi chirurgicznymi
O zabiegach z użyciem nici liftingujących mówi się ostatnio coraz więcej.
Najczęściej nici używane są do podnoszenia i napinania twarzy (delikatny lifting twarzy), czyli partii ciała – ogólnie mówiąc – lekkich. A czy przy pomocy nici można wykonać lifting piersi?

Według gruzińskiego chirurga, dr Marlena Sulamanidze, współwłaściciela firmy Aptos (producent nici liftingujących), można.

Kwalifikacja do liftingu piersi nićmi liftngującymi Aptos

Metoda ta sprawdza się u pacjentek, które zauważyły u siebie delikatne opadnięcie biustu, utratę jędrności. Niestety, nie każda z pań kwalifikuje się do tej metody. Najlepsze efekty zobaczą panie z niewielkim biustem, maksymalnie o rozmiarze miseczki duże B.

Jak wygląda zabieg?

W piersi pacjentki tworzy się rodzaj nitkowego biustonosza podtrzymującego pierś, który podwiązuje się do nici głównej, którą z kolei przeplata się wokół obojczyka.

Ten rodzaj „rusztowania” podtrzymuje pierś nadając jej odpowiedni wygląd i pożądaną wysokość. Tak, jakbyśmy ubrały dobrze dopasowany, ale niewidzialny biustonosz 😉

Po zabiegu pozostają niewielkie ślady w postaci czterech punktów pomiędzy brodawką a obojczykiem.

Niechirurgiczne podniesienie piersi

Czy lifting piersi przy pomocy nici zastąpi tradycyjne metody chirurgicznego podniesienia piersi?… Raczej nie. Niestety, najwięcej pacjentek chcących poprawić wygląd swojego biustu posiada piersi większe niż rozmiar B, więc nie kwalifikuje się do tej metody.

2 KOMENTARZE

  1. Miałam ten zabieg nićmi Aptos, ale u mnie był wykonywany inaczej. Wkłucie średnicy jak igła do pobierania krwi czyli tak 0,5mm trochę poniżej obojczyka. Koło brodawek nie robił żadnych nakłuć. Czyli łącznie 2 ukłucia, po jednym na każdą pierś. I przez to wkłucie dr wprowadzał nici Aptos Body na pierś. Założył 10 nici na jedną pierś czyli razem 20 nici. Po tygodniu żadnych śladów po operacji. Zupełnie nic. Zabieg zupełnie bezbolesny, następnego dnia byłam w pracy i nie musiałam brać żadnych p/bólowych. Efekt fajny. Taki delikatny lifting piersi. Zabieg z tego co doktor mówił jest raczej dla właśnie delikatnego liftingu np dla kobiety zaraz po porodzie. Jak piersi mocno opadają to te nici raczej nie zadziałają. Mi robił super doktor Marcin Nylec. Miły, dużo opowiada. Zresztą znalazłam go przez fajnego bloga…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here