Hydrolift – nici hialuronowe

Posted on
Nici hialuronowe
Czy lifting twarzy zarezerwowany jest wyłączne dla osób starszych? Nie.
Medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw osobom, które jeszcze nie kwalifikują się do tradycyjnego liftingu, a które utraciły jędrność twarzy. Opadnięte policzki, brwi lub kąciki oczu mogą przytrafić się także osobom młodszym. Wszystko zależne jest od wielu czynników, m.in. genetycznych, związanych z trybem życia, sporą utratą wagi oraz indywidualnych predyspozycji.

Co możemy zrobić w takiej sytuacji?

Rozwiązaniem jest zabieg Hydrolift, zwany także hialuronowymi nićmi. Jako pierwsza wprowadziła i opatentowała go dr Monika Lelonkiewicz, dlatego często nazywany jest polskim patentem na urodę 😉 Obecnie Hydrolift możemy wykonać w wielu klinikach w całej Polsce.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg z użyciem nici hialuronowych rozpoczyna się od nałożenia znieczulenia, najczęściej kremu znieczulającego. Kolejnym etapem jest odpowiednie śródskórne podanie preparatu z gęstym kwasem hialuronowym. Preparat podajemy przy pomocy cieniutkiej tępej kaniuli w kierunku prostopadłym do linii naturalnego napięcia twarzy (tzw. linii Langera) tworząc rodzaj wewnętrznej siatki (rusztowania), które napina skórę.

Efekty zabiegu widoczne są niemal natychmiast. Po zabiegu możliwe jest powstanie niewielkich siniaków lub opuchlizna. Objawy te znikają po paru dniach. Jest to naturalne i nie należy się tym przejmować.

Szacowany czas zabiegu to 20 -30 minut. Koszt zależny jest od ilości zużytego materiału.

Co możemy zrobić przy pomocy nici hialuronowych:

– podniesienie policzków

– podniesienie brwi/czoła

– uniesienie kącików ust

– uniesienie kącików oczu

– wygładzenie zmarszczek na szyi

Zabieg Hydrolift polecany jest wszystkim tym, którzy chcą w delikatny i naturalny sposób ujędrnić i odmłodzić twarz.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.