Feathered brows – najmodniejsze brwi w tym sezonie

Posted on
Feathered brows – najmodniejsze brwi w tym sezonie
Popularne na Instagramie, mocno zarysowane brwi odchodzą w niepamięć. Hitem nadchodzącego sezonu jest naturalność, modne więc będą „pierzaste” brwi, które subtelnie dopełnią makijaż. Podpowiadamy, jak szybko uzyskać efekt Feathered brows.

Brwi stanowią oprawę twarzy, więc warto pamiętać, że im bardziej ingerujemy w ich kształt, tym bardziej optycznie zmieniają się rysy twarzy. Panujący obecnie trend na naturalność zachęca nas do zaprzestania drastycznego wyskubywania włosków i mocnego zarysowywania linii. Teraz stawiamy na delikatne podkreślenie, wyczesanie i „ujarzmienie”, które nada twarzy łagodnych ram.

Golden Rose paletka do brwi

Aby uzyskać efekt pierzastych brwi warto sięgnąć po skomponowane, dedykowane paletki do makijażu. Idealnie do tego celu sprawdzi się Eyebrow Styling Kit od Golden Rose. W tym poręcznym zestawie oprócz przyciemniającego wosku znajdują się dwa odcienie pudrów, pęsetka i niewielka spiralka z pędzelkiem – co czyni ten zestaw idealnym nie tylko na co dzień, ale też na wyjazdy.

Golden Rose paletka do brwi

Aby uzyskać efekt naturalnych, gęstych brwi warto zacząć od wyczesania włosków woskiem. Od wewnętrznej do zewnętrznej strony należy ułożyć włoski zgodnie z ich naturalnym wzrostem. Dzięki temu zabiegowi nadajemy im kształt, ale też odsłaniamy małe włoski od spodu, które będziemy mogli usunąć pęsetką.

Kolejnym krokiem jest nadanie naszym brwiom odpowiedniej gęstości. Wystarczy, że dołączonym do paletki pędzelkiem będziemy wyrysowywać na brwiach małe kreseczki imitujące włoski. Warto pamiętać, że brwi są jaśniejsze w części wewnętrznej, a ciemniejsze w części zewnętrznej, więc możemy wykorzystać obydwa kolory pudrów znajdujących się w paletce.

Golden Rose paletka do brwi

Na sam koniec warto jeszcze raz delikatnie przeczesać brwi i gotowe. Taki zabieg zajmuje niewiele czasu, a efekt podkreśli naturalne atuty naszej twarzy. 

Golden Rose – Jak ujarzmić brwi

 

źródło:

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.