Dobry pomysł na prezent !

Posted on

Już czas przestać się głowic nad idealnym prezentem dla kobiety. Joanna Krupa postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i przygotowała zestaw który sprawi ogromną radość nawet bardzo wymagającym Paniom.

Magazyn Gala wraz z serwisem inspiredby.pl poprosili Joannę Krupe o zaprojektowanie zestawu który zarówno swoja luksusową zawartością jak i oprawą będzie idealnym pomysłem na gwiazdkę.

Prezent szyty na miarę
Wybór prezentu jest trudny? To częsty problem. Jednak jest na to ratunek. Idealnym prezentem są dobrej jakości kosmetyki. Wahasz się? Nic dziwnego. Zakup kosmetyków często kojarzy się z długimi, męczącymi wizytami w drogerii, gdzie zobaczyć można setki poukładanych obok siebie pudełeczek z tajemniczymi specyfikami. Mężczyźni myśląc o kupnie prezentu, często już na samym początku odrzucają kosmetyki – decyzja o tym, co wybrać, wydaje im się zbyt trudna. Joanna Krupa postanowiła w tym roku rozwiązać ten odwieczny problem.

Sprawiaj radość z Joanną Krupą
„Pudełko Gala & Inspired by Joanna Krupa” to  ekscytująca niespodzianka i fantastyczny pomysł na prezent który można podarować kobiecie. Niezwykła jest również proporcja ceny do wartości zestawu, produkty ukryte w pięknym i eleganckim pudełku kosztują aż 900 zł, jednak w zestawie Joanny Krupy możesz je wszystkie otrzymać za jedyne 129 zł.

Co znajdziesz w pudełku?
Joanna Krupa zgromadziła w swoim zestawie swoje ulubione marki i najlepsze sprawdzone produkty. Zawartość zestawu nadal jest tajemnica

Gdzie mogę zamówić zestaw?
Pudełko zaprojektowane i złożone przez Joanne Krupe możesz zamówić jedynie na stronie InspiredBy. Zamówienie przebiega drogą internetową, więc zakup upominku nie wymaga nawet wychodzenia z domu. Ilość zestawu jest limitowana więc lepiej nie zwlekaj z decyzją.

 

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.