Czy powiększone piersi wymagają noszenia biustonosza?

Posted on
biustonosz po operacji plastycznej,chirurgia plastyczna
Powiększenie piersi to zabieg, który korzystnie wpływa nie tylko na nasz wygląd, ale także na samopoczucie. Bardzo popularnym zachowaniem wśród kobiet, które pozbyły się kompleksu małego biustu, jest chęć pochwalenia się nowymi, lepszymi proporcjami ciała. To normalne.

Do tej pory zawsze i wszędzie zakładałyśmy biustonosz typu push up, na plażę kostium z usztywnionymi miseczkami, a latem, aby uniknąć nieestetycznie wystającego biustonosza, unikałyśmy noszenia koszulek z odsłoniętymi plecami. I nagle… hurra! Już nie musimy.

Rezygnujemy z tej, jak nam się wydaje, zbędnej części garderoby, bo przecież piersi i tak wyglądają jakby były w biustonoszu; są jędrne, uniesione, słowem – jest cudownie!

To duży błąd!

Drogie panie, nie chcę zakłócać tej radości z posiadania wymarzonych piersi, ale przypominam że one także podlegają grawitacji!

Nie ma znaczenia, czy jest to biust naturalny, czy jego wygląd zawdzięczamy silikonowym implantom. Gdy odpowiednio o niego nie zadbamy, straci swój ładny wygląd.

Odpowiednio dobrany biustonosz to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim nasz sprzymierzeniec w walce o zachowanie piersi w dobrym stanie. Podtrzymane biustonoszem piersi na długo zachowają swój kształt i właściwe położenie.

Czy to znaczy, że zawsze należy zakładać biustonosz?

Nie, ale z całą pewnością po operacji powiększenia piersi nie należy o nim zapominać na zawsze.

0 Comments

Leave a comment

Your email address will not be published.