Owijanie ciała bandażami budzi skojarzenia z zabezpieczeniem miejsca zranionego lub wymagającego osłonięcia po przebytym zabiegu. Tym z większą wyobraźnia nasuwa na myśl starożytne mumie… Ale bandaż bandażowi nierówny, a te specjalnie do tego przeznaczone mogą nawet… działać upiększająco na ciało. Słyszeliście już o bandażach Arosha?
Czyżby „zabieg mumii”?
Nie, ale przyznajcie że zabrzmiało nieźle (a w razie popularności tej nazwy oczywiście zastrzegam autorstwo) 😉
Arosha, to linia zabiegowa na ciało, stanowiąca broń w walce z niedoskonałościami skóry.
Za pomocą bandaży Arosha możemy:
-
zredukować cellulit
-
wymodelować ciało
-
ujędrnić skórę
-
nawilżyć skórę
-
odmłodzić skórę
Bandaże wykonane są z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają w skórę.
Wskazania do zabiegu:
-
rozstępy
-
utrata napięcia skóry
-
cellulit
-
utrata elastyczności skóry
Gdzie możemy zastosować Arosha?
Bandaże dają możliwość wykonywania zabiegów ukierunkowanych na określone problemy i partie ciała:
-
nogi
-
pośladki
-
brzuch
-
talię
-
ramiona
-
biust
-
biodra
Rodzaje bandaży:
AQUA-DRAIN – działa oczyszczająco i drenująco, ma także właściwości wyszczuplające. Doskonale rewitalizuje skórę. Bogata w wapń, potas, magnez, jod i brom sól z Morza Martwego remineralizuje i dotlenia skórę.
SLIM-CEL – działa modelująco i wyszczuplająco (poprzez stymulacje mechanizmu rozkładu trójglicerydów). Zawarta w bandażach kofeina i guarana wspomaga naturalny drenaż i detoksykację, a także przyspiesza metabolizm spalania tłuszczów. Wyciąg z kasztanowca niweluje uczucie ciężkich nóg, brązowa alga detoksykuje i przyspiesza metabolizm tłuszczów.
CEL-TERM – zabieg o działaniu antycellulitowym. Stymuluje metabolizm i wymianę tlenową w komórkach tłuszczowych. Bandaże te zawierają dodatkowo substancję rozgrzewającą, która powodując rozszerzenie naczyń krwionośnych, dodatkowo wzmaga przenikanie związków aktywnych. Zabieg wspomaga naturalny drenaż, detoksykację oraz przyspiesza metabolizm tłuszczów. Wąkrota azjatycka wpływa na sprężystość skóry, zapobiegając powstawaniu rozstępów, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.
W zależności od indywidualnych cech skóry pacjenta zaleca się wykonanie od dwóch do trzech zabiegów tygodniowo.
0 Comments