Polecamy

pragnieniepieknaPRAGNIENIE PIĘKNA, to elitarny magazyn dla nowoczesnych, świadomych siebie i swoich potrzeb kobiet, cieszących się stabilną sytuacją zawodową i materialną. Dwumiesięcznik skierowany jest do czytelniczek swobodnie poruszających się we współczesnym świecie, ciekawych najnowszych osiągnięć medycyny i sztuki, zainteresowanych kulturą, chcących wzbogacić swoją duchowość. To także pismo dla osób wrażliwych na otaczające je piękno.

 


 

Renoma

Placówki wykonujące zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej tak jak każda firma podlegają systemom oceny jakości świadczonych przez nie usług. Warto zawczasu sprawdzić, czy wybrana przez nas klinika posiada odpowiednie certyfikaty poświadczające jakość i bezpieczeństwo wykonywanych przez nią zabiegów.

Klinika Beauty Group w ciągu ostatnich lat zdobyła szereg wyróżnień dotyczących jakości usług i higieny pracy, m.in. :

  •  JAKOŚĆ ROKU 2015
  •  Zadowolony Pacjent 2015
  • nagroda-godlo Złote Godło Programu Quality International 2013
  • nagroda-jakoscroku2013 JAKOŚĆ ROKU 2013
  • nagroda-perla Perła Quality International

Procedury bezpieczeństwa i higieny pracy zostały przez nas wdrożone w trosce o pacjenta, którego dobro zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Cieszymy się, że nasze wysiłki zostały docenione przez niezależne firmy certyfikujące, jednak najcenniejszą dla nas nagrodą jest zadowolenie i komfort naszych pacjentów.

Placówka

Operacja plastyczna, bez względu na obszar jej poddany, jest zawsze ingerencją w organizm pacjenta. Pamiętajmy o tym, że sama operacja to dopiero połowa sukcesu. Równie ważnym elementem jest proces rekonwalescencji. Warto zwrócić uwagę na to, w jakich warunkach będzie ona przebiegać. W naszej klinice zapewniamy wszystkim pacjentom całodobową opiekę medyczną pod kontrolą wykwalifikowanego personelu.

Wszystkie sale opieki pooperacyjnej w naszej klinice chirurgii plastycznej  zaopatrzone są w najwyższej jakości sprzęt, monitorujący parametry życiowe pacjenta. Pacjentom, którzy chcą połączyć operację plastyczną z wypoczynkiem, gwarantującym odzyskanie pełni sił witalnych, oferujemy przytulne pokoje w części hotelowej kliniki, wyposażone we własne łazienki, TV, DVD, Wi-Fi oraz pełne wyżywienie. Tę ofertę kierujemy również do osób, które podczas rekonwalescencji potrzebują wsparcia bliskich. Osoby towarzyszące, po uprzedniej rezerwacji, mogą przebywać w części hotelowej naszej placówki..

Personel administracyjny

Nie ulega wątpliwości, że nasi pracownicy, z którymi pacjent ma bezpośredni kontakt, muszą reprezentować najwyższy poziom kompetencji, życzliwości i być zawsze otwartymi na okazanie pomocy.
Każdemu pacjentowi, który poddaje się w naszej klinice operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej gwarantujemy pełną anonimowość.

Nasz personel biegle posługuje się, oprócz języka polskiego, również angielskim i niemieckim. W tych trzech językach odbywają się także konsultacje lekarskie z chirurgami plastycznymi.


Zmień.to jest portalem skierowanym do osób chcących się zmieniać, oraz chcących polepszyć jakość życia – swoją oraz swoich najbliższych.


kobbieciarnia

KoBBieciarnia – to ogólnopolski, kobiecy magazyn,skupiający w szeregach swojej redakcji kilkadziesiąt autorek wyjątkowych publikacji z zakresu rozwoju kariery, coachingu, doradztwa zawodowego, kreowania wizerunku marki, marketingu i reklamy, prawa powszechnego i kanonicznego, psychologii biznesu, a nadto również: kosmetologii, urody i pielęgnacji ciała, medycyny i położnictwa, zdrowego żywienia i psychodietetyki, wystroju wnętrz, kultury i edukacji, podróży, mody i stylizacji ubioru, fizjoterapii, fotografii, psychologii związków i rodziny,  macierzyństwa, life coachingu i wielu innych dziedzin związanych z codziennym życiem osobistym oraz zawodowym płci pięknej, skierowany do kobiet świadomych i aktywnych, okraszony sporą dawką kobiecej rozrywki i obfitujący w liczne okazje do zaczerpnięcia w towarzystwie naszych redaktorek chwili przyjemnego relaksu.


Anna Okruszko

 

Medycyna estetyczna – Klinika EstMed

Troszczymy się o urodę Polek i Polaków od 2005 roku. W Klinice Medycyny Estetycznej i Przeciwstarzeniowej EstMed udzielamy porad i wykonujemy zabiegi na najwyższym poziomie.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, skoncentrowane są na regeneracji skóry i eliminowaniu objawów procesu starzenia. Wykonujemy iniekcje kwasu hialuronowego, botoksu, osocza bogatopłytkowego oraz przeprowadzamy inne zaawansowane terapie przeciwstarzeniowe.

W naszej Klinice przeprowadzamy laseroterapię przy użyciu najnowszych technologii laserowych. Rodzaj użytego lasera dopasowany jest ściśle do problemu i skóry pacjenta. Usuwamy tatuaże, wykonujemy resurfaceing skóry, usuwamy naczynka, rumień, włókniaki, brodawki.

Dopełnieniem oferty dermatologii, medycyny estetycznej oraz laseroterapii jest kosmetologia. Przeprowadzamy zabiegi bezinwazyjne odmładzania skóry twarzy, modelowania sylwetki, regeneracji skóry twarzy i dekoltu, karboksyterapii, a także masaże.